Реальна допомога юним херсонським спортсменам

Херсонська обласна Федерація контактного карате придбала новий інвентар для занять спортом і запросила свого мецената- лідера Громадської платформи "Добро переможе" Юрія Рожкова, щоб розділити радість від обновки та подякувати усім колективом.

Президент Федерації контактного карате Ігор Баранчук розповів: "Ми дійсно дуже вдячні Юрію Рожкову за допомогу у придбанні татамі (спортивного покриття на підлогу -ред.). Днями купили 12 секцій. Це якісне обладнання, виробництва Німеччини.

Намагаємось щороку оновлювати інвентар, щоб діти займались в комфортних та безпечних умовах, але коштів на усе необхідне не вистачає. І ось тепер у нас справжнє спортивне свято! Ми влаштували показовий виступ юних каратистів на новеньких татамі"!

На заході вручили Юрію Рожкову грамоту за активну участь у розвитку молоді і обговорили подальші плани нашої співпраці".

Лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков вже оцінив вміння вихованців дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 та ЗОШ № 37, зазначивши: "Мені приємно, що наші діти такі вправні у спорті! Це - корисне дозвілля. Малі не за комп'ютерами сидітимуть, а тренуватимуться тут.


Розвивати підростаюче покоління дуже важливо. Я спостерігаю за досягненнями дітей-спортсменів і справді отримую насолоду від їх перемог. Дуже приємно бути до цього причетним!"

Добро переможе -
громадська платформа Юрія Рожкова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон