Робота з ОТГ у пріоритеті Херсонської обласної служби зайнятості

Херсонська обласна служба зайнятості в своїй роботі орієнтується на інноваційні підходи, шукає надійних партнерів та однодумців,перш за все, серед керівників об'єднаних територіальних громад, оскільки сьогодні Об'єднана територіальна громада виступає новим гравцем на ринку праці.

Про це йшлося у докладі заступника директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталії Португальській на нараді керівного складу обласної служби, що відбулася 22 січня.

«Від того як мешканці громади і керівники розуміють шляхи побудови добробуту ОТГ, яких зусиль докладатимуть на шляху їх реалізації, залежатиме успіх у розвитку не тільки самих громад, а й держави у цілому», - зазначила заступник директора.

Пані Наталя зазначила, що Херсонський обласний центр зайнятості виступив ініціатором запровадження інноваційного соціально орієнтованого проекту «Сучасна Херсонщина потребує ПРОФІ! Будуй майбутнє з Державною службою зайнятості», що стартував у жовтні 2018 року. Розроблено Модель співпраці обласної служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами щодо сприяння забезпеченню зайнятості мешканців громад, яку буде розповсюджено на всі сегменти діяльності регіонального ринку праці у поточному році.

Під час наради заступник директора обласного центру зайнятості Людмила Барабаш оголосила переможця конкурсу «Кращий колектив 2018 року» серед колективів філій обласного центру зайнятості, міського та міськрайонного центрів зайнятості.

Перехідний прапор «Кращий колектив року» було вручено директору Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості Надії Котляр.

Нарада Херсонської обласної служби зайнятості відбувалася на території філії «Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього» ПрАТ «Укргідроенерго». Під час заходу директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов оголосив Подяку керівнику філії Каховської ГЕС Олегу Пащенко за плідну співпрацю.

Наприкінці наради для її учасників була проведена ознайомча екскурсія, в ході якої присутні дізналися про історію будівництва Каховської ГЕС, етапи її реконструкції, особливості експлуатації обладнання, а також перспективи розвитку Каховської ГЕС.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон