ОТГ Херсонщини вчилися управляти фінансами в закладах первинної медичної допомоги

Про важливі аспекти повноцінного функціонування закладів первинної ланки медичної допомоги, серед яких і підготовка фінансового плану закладу,основні джерела доходів, укладання колективних договорів говорили 21-22 січня на базі Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», спільно з головними лікарями, бухгалтерами та фінансистами ЦПМСД Херсонщини.

Під час тренінгу «Фінансовий план надавача первинної медичної допомоги. Управління фінансами» практичним досвідом роботи поділилася Анна Ліщишина, заступник головного лікаря з економічних питань Кам'янець-Подільського ЦПМСД.

Радниця з питань муніципальних послуг Херсонського ЦРМС Оксана Гуцоляк зауважила, що «згідно річного звіту Національної служби здоров'я України у Херсонській області функціонує дванадцять закладів охорони здоров'я первинного рівня, що уклали договори с НСЗУ, в тому числі три заклади ПМД є власністю об'єднаних територіальних громади (Кочубеївська ОТГ, Виноградівська ОТГ, ОТГ Нова Каховка).

Станом на 27.12.2018 в Херсонській області в системі e-Health працюють 34 заклади ПМД та 689 лікарів, підписано 59% декларацій від загальної кількості зареєстрованого населення. Упродовж 2018 року автономізовано в області 23 надавача первинної медичної допомоги і процес триває!».

Херсонщина має гарні якісні та кількісні показники впровадження реформи медицини на місцях, проте багато роботи попереду. Кінцева мета - покращення медичних послуг та наближення їх до людей!

Херсонський Центр розвитку місцевого самоврядування

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон