Хто очолить реформовані лікарні на Херсонщині?

Посади головного лікаря більше не існує. Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства"Каховська центральна районна лікарня" оголосила Каховська райрада. Документи від претендентів вона приймає до 17 січня, а невдовзі буде оголошена й дата конкурсу.

Як повідомлялось, Каховська ЦРЛ була реформована 20 грудня 2018 року попри шалений супротив її колективу. В оновленій лікарні наказом Міністерства охорони здоров'я скасовано кваліфікацію головного лікаря, яку виключено з класифікатора посад. Замість віднині у цих медзакладах буде два керівника — директор і медичний директор.

Чи залишаться на своїх посадах в нових лікарнях їх колишні керівники? З цим питанням ми звернулись до керівників Каховського району і Нової Каховки.

— Головному лікарю Каховської ЦРЛ Олександру Віттіху ми запропонували посаду медичного директора нового підприємства відповідно до його кваліфікації. Згоди він поки не надав. Водночас на цю посаду погодилась піти заступниця головного лікаря ЦРЛ по медичній частині, голова ліквідаційної комісії ЦРЛ Олена Мазур. У Віттіха ж є час до 16 січня. Якщо він не обере собі якусь іншу посаду, то його буде звільнено з лікарні відповідно до чинного законодавства, — прокоментував голова Каховської РДА Валерій Салтиков.

— Для самих пацієнтів не зміниться абсолютно нічого. Так само залишатиметься на керівній посаді і головний лікар нашої лікарні Ігор Гайдаманчук. У нас нема підстав розривати з ним чинний контракт. Єдине, що ми нині вирішуємо — як розподілити посади директора і медичного директора. Нині ми вивчаємо всі відповідні документи, — розповів заступник міського голови Нової Каховки Олег Тарабака.

Нагадаємо, що останні роки не вщухали скандали навколо Каховської центральної районної лікарні. Ревізія фінансово-господарської діяльності ЦРЛ торік виявила незаконно виплачені її головному лікарю Олександру Віттіху премії, доплати, надбавки і матеріальну допомогу на загальну суму 203 тисячі гривень.

Також Каховська райрада своїм рішенням ініціювала притягнення Олександра Віттіха до дисциплінарної відповідальності згідно чинного законодавства "за невиконання рішень райради та неодноразове ігнорування доручень головного розпорядника коштів".

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон