Олена Урсуленко: Бережемо традиції та передаємо наступним поколінням

На Старий Новий рік вихованці Херсонського ясел-садка №76 підготували святкову програму з українськими традиційними щедрівками та колядками.

Музична керівниця Наталія Солошенко розповіла, що у дитячому садку існує добра традиція вітати батьків, а також друзів дошкільного закладу з Новим роком та Різдвом Христовим.

«Ми заздалегідь вчимо колядки й щедрівки. Дітям дуже подобається, і батьки нас підтримують, бо ми навчаємо їхніх дітей звичаям і традиціям пращурів. 11 вихованців молодшої, середніх та старших вікових груп показали свої творчі здібності. І, звичайно, отримали дарунки, чим були дуже задоволені», – розповіла Наталія Солошенко.

Дітлахи побували на місцевому телебаченні, у Херсонській державній морській академії та в Херсонській міській раді, бажаючи господарям успіхів у прийдешньому році та добробуту, посіваючи за звичаєм пшеницею.

"Бережемо традиції та передаємо наступним поколінням. Щирі й відкриті прийшли маленькі посівальники. Голосисто лунали колядки й щедрівки, пронизані народною мудрістю, оптимізмом, надією та вірою в майбутнє", – прокоментувала у своєму дописі у ФБ секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

Звичайно, цього дня малеча не залишалась без смаколиків та подарунків.

"Український Південь"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів