Свято Різдвяного Херсона

Мистецький «Острів Різдва» у Херсоні, - одна з найбільш масштабних та довгоочікуваних подій культурного життя молоді та юнацтва в Херсонській області.

В цьому році фестиваль об'єднав творчі зусилля більш ніж двох тисяч юних музикантів, хореографів, театралів, читців з понад двохсот установ та закладів регіону, відзначив у вітальній промові глава відділу в справах сім'ї Херсонської єпархії Української православної церкви – Протоієрей Іоанн Гордієнко.

Вихованці недільних шкіл, загальноосвітніх міських та спеціалізованих закладів естетичного виховання протягом грудня 2018 року виступали на різноманітних мистецьких майданчиках Херсону, демонструючи яскраві художні номери з Різдвяної тематики.

Найкращі з них - п'ятсот двадцять учасників мистецького Різдвяного дійства 14 січня виступили на сцені обласного академічного драматичного театру ім. Миколи Куліша. На сцені були традиційні та сучасні співи, одноголосся та поліфонія, різдвяний театр та вишукана інструментальна музика. Чудові, талановиті діти занурили херсонців у духовну мистецьку різдвяну традицію.

Мер Херсона В.Миколаєнко та представники духовенства вручили всім учасникам багаті різдвяні подарунки. Театр ім.Куліша зробив до Різдвяного свята творчої молоді чудову режисуру. В гала-концерті взяла участь талановита артистка театру Тая Новачук.

«Острів Різдва» - проект духовенства та творчої інтелігенції Херсонщини має свою насичену культурними подіями історію. Фестиваль почався в 2008 р. в мікрорайоні Корабелів на Острові.

Ініціатором проекту став За роки фестиваль набув високого мистецького рівня. «Острів Різдва» традиційно відбувається за фінансовим сприянням Херсонського суднобудівного заводу.

Георгій БЯНОВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів