Жителів Херсонщини проінформовано про широкий спектр соціальних послуг

За ініціативи Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості в с. Нововознесенське організовано та проведено спільний виїзний захід для мешканців Високопільської селищної об'єднаної територіальної громади.

У ході заходу учасників проінформовано про широкий спектр соціальних послуг як для незайнятого населення так і роботодавців, що надаються державною службою зайнятості, інновації в роботі: створення відео-резюме шукачів роботи, відео-вакансій, створення електронних сервісів, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Також ознайомлено з сервісом профорієнтаційної платформи.

Для жителів громади було презентовано Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ та перелік професії, за якими можна навчатися задля підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Також в ході робочої зустрічі обговорювалися питання щодо організації та проведення громадських робіт на території громади, узгодження переліку видів цих робіт.

Мешканці села Нововознесенське отримали кваліфіковані поради і консультації відповідно до компетенції представників установ району.

Додатково: У заході взяли участь селищний голова Руслан Застава, начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Ланевич, директор Високопільської районної філії ХОЦЗ Дмитро Тарабака, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Світлана Гущіна, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Колеснік, головний спеціаліст безоплатної правової допомоги Анастасія Садигова.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон