Співаковський привітав "справжніх спудеїв"

Вітаю шановну студентську спільноту зі святом - Міжнародним днем студента - і щиро бажаю відсвяткувати його креативно, яскраво і весело. Так, як і належить справжнім спудеям.

Студентські роки незабутні. Це час шаленого кохання, нестримних мрій і сподівань, активного пошуку власного шляху у житті. Багато хто волів би хоча б на день повернутися в період свого студентства, аби знов відчути - а головне, втримати в собі - ту свіжість думок і сміливість суджень, ту незаангажованість і креативність, які бувають лише в юності.

З роками ці якості в людині тьмяніють. І лише ті, хто зумів зберегти їх в собі, стають яскравими особистостями, справжніми лідерами перетворень, сягають значних висот в обраній професії.

Мої юні друзі! Ми з вами живемо в часи великих змін. І я пишаюся тим, що каталізатором цих перетворень стало саме студентство, патріотична і освічена молодь. Ви - покоління вільних людей, яке кинуло виклик злу і несправедливості. І саме ви маєте стати рушійною силою тих докорінних змін у нашій з вами країні, які стануть запорукою її інтелектуального, культурного та економічного розквіту.

Україна сьогодні, як ніколи, потребує вашої молодої енергії, сміливості думок і суджень, ваших безкомпромісності, волелюбства і прагнення справедливості. Майбутнє цієї землі, без перебільшення, залежить сьогодні від вас і вашого патріотизму.

Сміливо йдіть до здійснення своїх мрій і прагнень. Щиро вірю в кожного з вас і бажаю успіху, натхнення, кохання і віри в свої сили. Нехай навчання дається легко, проте знання будуть ґрунтовними - аби стати міцним фундаментом успішного майбутнього рідного краю та всієї України!, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів