У Херсоні ліцеїстів прибуло

Минулої п'ятниці, 9 листопада у міському Палаці молоді відбулися урочиста посвята в ліцеїсти «вчорашніх» учнів загальноосвітніх шкіл, що в цьому році поступили до Херсонського фізико-технічного ліцею.

В переповненому залі зібралися викладачі ліцею, учні, їх батьки, запрошені гості. Організаторам свята вдалося скласти програму в такий спосіб, що всі набрані в цьому році групи (8-а, 8-б, 8-в, 8-г 8-д та 8-є) змогли продемонструвати свої таланти у вокалі, танцях, інсценуваннях. І треба відзначити, що захід було проведено не ординарно і всім це сподобалось.

На сцені майбутні ліцеїсти засяяли, немов перші зірочки на нічному небі. Допомогли їм в цьому керівники груп Олександра Олександрівна Гурова, Ольга Миколаївна Бутенко, Анастасія Русланівна Прокопчук, Наталля Вадимівна Тимошенко, Алла Анатоліївна Якуба, Олександр Васильович Бондаренко, Тамара Василівна Тимошенко.

Не менш цікавим був виступ акторів трупи ФТЛ, які запропонували мандрівку життєвими дорогами вчених та їхніх досягнень (режисер-постановник Інна Борисівна Бєлова, хореограф-постановник випускниця ФТЛ, студентка ХДУ Олена Водяницька, звукорежисер Станіслав Дем'яненко).


Головними ж героями цього заходу стали юні актори, танцівники, співаки, які передали дух епохи героя і донесли до думок сучасного ліцеїста, що мистецтво і наука єдине ціле.

В команді акторської майстерності ФТЛ Світлана Кузюк, Андрій Жевагін, Олександр Данілов, Петро Савчук, Ольга Селуянова, Володимир Глущенко, Артем Чеканов, Ольга Завгородня, Аліна Надточа, Іван Зінченко та інші.

Присутні в залі кожен номер зустрічали оплесками. Було багато музики та гумору. Одним словом, концертна програма пройшла "на ура".

Фінальним акордом вечора стали клятва «новоспечених» ліцеїстів та виступ директора ліцею Миколи Івановича Бабенка, Заслуженого учителя України, кандидата технічних наук, який тепло привітав новачків і побажав їм успіхів у навчанні.

Він висловив тверду впевненість, що всі випускники Херсонського фізико-технічного ліцею, де б вони не перебували, завжди працюватимуть з повною віддачею сил на благо народу України.

Юрій АНІСІМОВ
Заслужений журналіст України

Довідка: Фізико-технічний ліцей був заснований у липні 1989 року як навчальний заклад для обдарованих дітей з професійною підготовкою. Його головною метою є створення сприятливих умов для всебічного розвитку учнів, формування їх творчого світогляду, виховання громадянина України, здатного до напруженої праці в нових економічних умовах.

Ліцей працює на договірній основі з Херсонським національним технічним університетом та рядом провідних навчальних закладів України (Київським, Дніпровським та Одеським університетами, Національною аерокосмічною академією)

Діяльність закладу базується на принципах гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних об'єднань, взаємозв'язку розумового, морального, фізичного та естетичного виховання.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів