Генічеські педагоги вдячні за турботу про дітей

У Генічеську 1985 року радо відкрила свої двері загальноосвітня школа №3 для всіх маленьких діточок нашого міста.

Минали роки. 2018 рік – це рік, коли був проведений капітальний ремонт даху цього навчально-виховного комплексу, баскетбольного майданчику для всіх дітлахів мікрорайону.

Адміністрація, педагоги, батьківська організація щиро дякує голові Генічеської районної ради – Євстратову А.О., який не байдужий до освітньо-виховного процесу дітей. Як справжній управлінець у районі, він бачить потреби школи, переймається її проблемами та завжди находить шляхи їх подолання.

Вже багато років дах школи перебував у незадовільному стані, поточний ремонт не давав бажаного результату.

А в серпні - жовтні місяці 2018 року за кошти районного бюджету був проведений капітальний ремонт даху всієї будівлі, а також у актовій та спортивній залі школи. Було здійснено заміну м'якої крівлі на односкатну будівельну металеву. Виконувала роботи організація ТОВ «Берислав будсервіс». Керівник – Григорович В.Я.

Ми вдячні голові районної Ради – Євстратову А.О., голові районної державної адміністрації – Воробьйову О.С., завідуючій районним відділом освіти – Поповій І.М., директору централізованої бухгалтерії Черніковій Н.О., директору господарчої групи – Копичак І.М. за увагу та турботу по відношенню до дітей.

Педагогічний колектив Генічеської школи № 3 та батьки учнів

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів