Гордєєв привітав командування та особовий склад 57-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України

Вітаю командування та особовий склад 57-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України з 4-ю річницею створення!

Розпочавши своє існування на базі 1 спеціальної бригади територіальної оборони від 30 жовтня 2014 року, бійці 57-ї ОМПБр виконували бойові завдання у зоні проведення операції Об'єднаних сил, де продемонстрували глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність.

А з недавнього часу бойовий прапор 57-ї окремої мотопіхотної бригади гордо підноситься над Херсонщиною, адже у червні 2018 року Нова Каховка була визначена пунктом постійної дислокації для бійців бригади.

Шановні військовослужбовці, сьогодні на вас покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу, зокрема і у Херсонській області!

У цей святковий день бажаю вам, вашим рідним і близьким, успіхів у службі та праці, добра, злагоди, міцного здоров'я на довгі роки, оптимізму та родинного благополуччя! Нових вам здобутків у виконанні почесних завдань в ім'я процвітання української держави!

Слава Україні і воїнам 57-ї ОМПБр!

Андрій ГОРДЄЄВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон