На Херсонщині «не поділили» ремонт дороги

Зазвичай, відновлення розбитої дороги мешканці Херсонщини чекають, наче манни небесної. А от у селі Стрілковому, на курорті Арабатська стрілка,місцеві жителі... заблокували техніку, що прибула для ремонту, оплаченого з держбюджету.

Активістів обурило, що асфальтувати почали проїжджу частину по вулиці Береговій, що ближча до оздоровниць та пляжів, а не таку само занедбану вулицю Центральну.

Притягати учасників акції до кримінальної відповідальності правоохоронці не стали: обмежилися попередженням. Але й відмовлятися від попередніх планів також було неможливо, адже саме з Берегової має починатися ремонт автотраси вздовж усієї Арабатки. По ній у найближчій перспективі хочуть запустити тролейбус рейсом Генічеськ-Стрілкове і на це вже передбачили майже 80 мільйонів гривень.

Та шукати порозуміння з громадою також було треба, тому компромісний варіант таки знайшовся. З обласного бюджету додатково асигнували півтора мільйона саме на ремонт проїжджої частини "багатостраждальної" вулиці Центральної.

На всю вулицю, щоправда, не вистачило, тож нові акції протесту, вірогідно, не забаряться...

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон