До уваги херсонців, які використовують газові опалювальні прилади

Перед початком опалювального періоду АТ Херсонгаз нагадує усім споживачам, які використовують газові опалювальні приладипро суворе дотримання правил безпечного користування газом у побуті та необхідність проведення технічного обслуговування газових приладів та димовентиляційних каналів.

Для цього, споживач може звернутися до будь-якої спеціалізованої організації, яка має відповідні дозвільні документи державного зразка, на виконання даних робіт.

Аварійно-диспетчерська служба АТ Херсонгаз створена для локалізації і ліквідації виключно аварійних випадків у системі газопостачання, та не виконує ремонт і налагоджування приладів.

Також, нагадуємо про неприпустимість самовільного втручання у газову систему та заборону користування бездимохідними газовими проточними водонагрівачами та опалювальними приладами.

При відчутті запаху газу в будь-якому приміщенні слід виконати наступні дії:

- негайно організувати провітрювання або протяг;

- перекрити усі крани до газових приладів у квартирі (у приватному будинку слід перекрити кран на вводі в будинок);

- в жодному разі не користуватися електричними приладами, не вмикати та не вимикати світло, не палити та не користуватися приладами відкритого вогню (наприклад запальничкою).

- не користуватися мобільним або стаціонарному телефоном у будь-якому приміщені оселі;

- не виконувати ремонтні роботи самостійно і не намагатися полагодити систему газопостачання квартири/ будинку/ під'їзду тощо;

- повідомити про випадок інших осіб;

- повідомити Аварійно-диспетчерську службу 104 — цілодобово!

Ремонт несправного газового обладнання забезпечує споживач за власний рахунок силами спеціалізованих організації, які мають відповідні дозвільні документи державного зразка.

Відновлення розподілу (постачання) природного газу виконується АТ Херсонгаз через оформлення споживачем замовлення у Сервісному центрі (довідки за телефонами: 35-47-62,35-47-63, 050 318 52 42) або скориставшись системою онлайн-замовлення через офіційний сайт товариства: ліва сторона меню сайту - Скористайтеся нашими онлайн-сервісами для актуалізації взаєморозрахунків та замовлення послуг — Сервісний центр — онлайн-замовлення, чи за посиланням.

Також, скориставшись всіма наведеними ресурсами, споживач має змогу замовнити ремонт газових приладів.

З повагою прес-секретар АТ "Херсонгаз"
Наталія ПЯТНИЧЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон