Фіскали Херсонщини продовжують шукати нових колег

Сьогодні відбувся наступний конкурс на заміщення 17 вакантних посад державної служби категорії «В» Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, анонсований на субсайті територіальних органів фіскальної служби області 13.09.2018 року.

На цей раз випробувати свої професійні знання та стати державними службовцями виявили бажання 24 особи. За вимогами Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, іспит складався з двох етапів: тестування на знання законодавства України, та індивідуальної співбесіди з конкурсантами.

Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі будуть оприлюднені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби та на субсайті фіскальної служби області відповідно до вимог чинного законодавства.

Підсумки проведення попереднього конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі оприлюднені на субсайті територіальних органів ДФС області за електронним посиланням

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області,
Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон