Андрій Гордєєв: З Днем незалежності, дорогі земляки!

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав жителів Херсонщини з Днем Незалежності України:

Шановні херсонці! Друзі! Сердечно вітаю вас з 27-ою річницею незалежності України та 100-річчям відродження української держави.

Упродовж тисячолітньої історії однією з основних цінностей українців була свобода. І саме з ухваленням Акта проголошення незалежності України

24 серпня 1991 року мрія волелюбного, незламного народу бути господарем на власній землі здійснилася.

Та у зв'язку із зовнішньою агресією Україна знову переживає важкі часи випробувань. Зараз вирішується, чи бути нашій державі суверенною, соборною та демократичною.

Доля України у наших руках, і захистити її – обов'язок кожного патріота.

Тож хочу висловити вам, дорогі херсонці та жителі області, щиру вдячність та повагу за допомогу нашим воїнам, витримку, непохитну віру в Україну, за прагнення зберегти мир і злагоду у спільному домі. Бажаю кожному мирного неба, злагоди, щасливої долі та спокою на душі!

Ми переможемо, бо ми – українці, єдиний народ, єдина країна! Відродили державність, відновили незалежність, захистимо свободу!

Слава Україні!

З повагою
Голова Херсонської обласної державної адміністрації
Андрій ГОРДЄЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів