Джерелом неприємного запаху в Херсоні не є очисні споруди

 Джерелом неприємного запаху в Херсоні не є очисні споруди
Щоб наочно переконати у цьому, вчора, 13 серпня Херсонським Водоканалом була організована екскурсія на об'єкти водовідведеннядля ознайомлення з технологічним процесом очищення стічних вод міста перед скидом у природне середовище.

На екскурсію були запрошені журналісти, громадські діячі, небайдужі херсонці, які на власні очі мали змогу оцінити безпечність та контрольованість процесу очищення стічних вод, а також переконатись – чи можуть очисні споруди бути джерелом неприємного запаху, який останнім часом накриває наше місто.

Екскурсію проводив сам директор, Михайло Чемерис, який розповів про особливості технологічного процесу механічного та біологічного очищення стоків, продемонстрував сучасне обладнання, розповів про надзвичайні ситуації на колекторах, терміни їх ліквідації та роботи, спрямовані на їх недопущення у майбутньому.«Всі присутні були одностайної думки, що джерелом неприємного запаху є не очисні споруди. Так, запах каналізації існує. Але, як кажуть наші працівники, – "наш рідний"... Всі споруди каналізації працюють у штатному режимі.

Ми готові допустити перевірки у будь який час доби, крім того моя пропозиція з організації суспільних, цілодобових, екологічно-санітарних постів залишається в силі», – зазначив директор Херсонського Водоканалу Михайло Чемерис.

На жаль, у пору відпусток прийняти участь у заході змогли не всі. Деякі мотивували неявку просто: ми впевнені, що сморід у місті – не вина Водоканалу.

МКП Херсонський Водоканал

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів