Нові здобутки талановитих херсонок

Нові здобутки талановитих херсонок
Наприкінці липня в Одесі відбулося нагородження переможців XII Міжнародного конкурсу-фестивалю "Усі ми діти твої, Україно!".

Засновниками фестивалю є: Міністерство освіти і науки України, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державний комітет України у справах національностей та релігій.

Головна мета конкурсу-фестивалю – це державна підтримка обдарованих дітей та юнацтва, розвиток інтелектуальних та творчих здібностей української молоді та представників національних меншин України, учнівської молоді з числа закордонних українців, виховання у молодого покоління любові до Вітчизни, толерантності, шанобливого ставлення до культурних надбань українців і представників інших національностей.

У творчому змаганні беруть участь талановиті діти віком від 9 до 16 років. Усі вони змагаються у таких номінаціях, як: вокальне мистецтво (народний, академічний, естрадний спів); фольклорне мистецтво; гра на народних інструментах; хореографія (народний танець, український народний танець та ін.); декоративно-прикладне мистецтво; образотворче мистецтво; фотомистецтво (експозиція на тему "Мальовнича Україна"); конкурс відеофільмів ("Моя родина і Україна"); комп'ютерний дизайн (створити імідж "Моя Україна").

Також у рамках фестивалю його учасники мають можливість зустрітися з відомими українськими акторами, режисерами. Так, наприклад, цього року діти поспілкувалися з режисером Ахтемом Сеїтаблаєвим, з режисером Віктором Андрієнком та акторкою телесеріалу «Школа» - Оленою Ларіною.

З 19 по 27 липня відбувалися фінальні виступи конкурсантів, здібності яких оцінювало дуже авторитетне й високоповажне журі, до складу якого увійшли: Анжеліна Швачка - лауреат Шевченківської премії, народна артистка України, солістка Національної опери України; Ірина Семененко - доцент Національної музичної академії імені П. Чайковського, заслужена артистка України; Алла Рубіна - балетмейстер Київського державного театру російської драми імені Лесі Українки, заслужена артистка України; Наталія Вінникова - проректор з наукової частини Київського університету ім. Б. Грінченка, доктор педагогічних наук; Вадим Колосок - режисер та ведучий програм Українського радіо, лауреат премії імені Івана Франка, а також Валерій Коломієць - режисер-постановник концертних програм, заслужений діяч мистецтв України.

Херсон на XII Міжнародному конкурсі-фестивалі "Усі ми діти твої, Україно!" гідно представили наші талановиті дівчата: Аліна Костюк, яка отримала першу премію; учениця ДМШ № 1 Кохановська Анна, яка також стала лауреатом першої премii та трio cестер Демидась – вихованки Херсонського державного будинку дитячої творчості, якi стали лауреатом другої премii!

Вітаємо наших дівчаток та бажаємо їм подальших перемог!

Наталя РОЖКОВАН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів