З Набережної Каховки зірвали український прапор

З Набережної Каховки зник прапор морської охорони. Замість нього на флагштоку замайорів заборонений українським законодавством військово-морський прапор давно неіснучого Радянського Союзу з зіркою, серпом і молотом.

Сталося це якраз у день відзначення Дня військово-морського флоту в сусідній Росії.

Прапор корабля морської охорони було піднято на Набережній міста в День Військово-морських сил Збройних сил України на початку липня 2015 року, про що писав і «Новий день». Куди вандали його поділи, залишається невідомим.

Про цей інцидент каховчани повідомили членам міського формування охорони правопорядку «Щит». Проте станом на ранок 31 липня ніякої реакції на це так і не дочекались.

Нагадаємо, що в липні 2016 року величезний резонанс мав випадок зі зривом і пошкодженням прапора України з флагштоку на території автостанції Каховки.

У скоєнні цього злочину підозрюється капітан-лейтенант запасу Військово-морських сил України, каховчанин Олександр Ус. Проте одразу після інциденту він втік до окупованого Криму та Росії, де й досі переховується від правосуддя.

Олег БАТУРІН,фото автора
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів