Нижні Сірогози отримають 5,4 млн грн на реалізацію проекту

Кабінетом Міністрів України внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

До цього переліку додатково включено 329 нових проектів із обсягом фінансування 1,755 млрд гривень, що були запропоновані Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Івано-Франківською, Луганською, Львівською, Миколаївською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою, Чернігівською обласними та Київською міською державною адміністраціями.

Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку розподілено 5,8 млрд гривень державного фонду регіонального розвитку, 96,7% обсягу коштів фонду, передбаченого у цьому році.

Приємно відзначити, що поданий Нижньосірогозькою селищною радою проект «Реконструкція каналізаційної системи смт Нижні Сірогози, Херсонської області» ввійшов до даного переліку.

З державного бюджету передбачено фінансування цих робіт у сумі 5,4 млн грн, частка співфінансування з селищного бюджету становитиме близько 600 тис. грн.

В разі успішної реалізації вищевказаного проекту, до кінця року в Нижніх Сірогозах з'являться сучасні очисні споруди, які забезпечать якісніше надання послуг по централізованому водовідведенню та значно покращить екологічний стан довкілля.

Віта КОПЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів