Інформаційний теракт проти парламентарія в Херсоні

У Херсоні анонімний терорист намагався зірвати прес-конференцію народного депутата України, очільника Комітету Верховної Ради Україниз питань науки і освіти Олександра Співаковського у прес-клубі "Новий день".

За кілька годин до події на електронну адресу Держслужби з надзвичайних ситуацій України надійшло повідомлення про підрив медіа-центру. Рятувальники передали сигнал поліції, правоохоронці перевірили будівлю, але жодних бомб чи мін там не знайшли.

Тим не менш, провокація була очевидно налаштована саме проти парламентарія, адже відомості про дату, час та місце його публічного виступу заздалегідь оприлюднили багато місцевих інформаційних сайтів в Інтернеті.

І це продовження кампанії цькування та залякування патріотично налаштованого політика: йому вже й есемески з погрозами убивства надходили, й оселю ракетою підпалили. За місяць ці злочини правоохоронці так і не спромоглися розкрити.

Однак залякати народного депутата не вдалося. Анонсовану прес-конференцію він не скасував, лише переніс її до будівлі Херсонської облдержадміністрації. Де чітко висловився і щодо інших "наїздів" на законодавчий орган та власників мандатів.

"Люди повинні розуміти: коли принижують Верховну Раду і народних депутатів України -- принижують і мільйони їхній виборців. Це частина ворожої політики", - наголосив Олександр Співаковський.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ, фото автора
"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів