Херсонщиною поширюється "Хвиля добра"

У рамках програми "Хвиля доброти" в Кіндійській бібліотеці пройшов святковий захід для місцевих жителів, приурочений Дню Петра і Павла.

"Хвиля доброти" - один з напрямків громадської платформи Юрія Рожкова і сенс багатьох зустрічей з жителями Херсонщини. Так, у Кіндійській бібліотеці пройшов святковий захід для місцевих жителів, приурочений Дню Петра і Павла.

Під пісні місцевого вокального колективу дітей війни "Наддніпряночка" присутні смакували куліш, зварений тут же на вогнищі. У теплій родинній атмосфері кіндійці та антонівці спілкуватись між собою, з гостями та працівниками бібліотеки. Дізнались більше про історію християнського свята, його звичаї та традиції.

Усіх Петрів та Павлів привітали з іменинами. Кіндійська бібліотека - осередок культури та інформації у селищі. Тут офіційно зареєстровано понад 700 читачів, але послугами користуються чи не усі мешканці. Бібліотекарі допоможуть правильно оформити заяви, декларації, розважать та навчать.

Працює тут і безкоштовний гурток "Школа домашнього завдання". Катерина Олександрівна, яка займається з дітками, розповідає: "Щойно з'явилась така ідея, постало проблемне питання з меблями. Звернулись до Юрія Рожкова і він одразу забезпечив нас партами, стільцями, дошкою!

У нашій бібліотеці Юрій Геннадійович - частий гість. Він завжди піклується про відвідувачів, стимулює їх до самоосвіти: забезпечує канцелярією, солодощами і спортивним інвентарем для різноманітних конкурсів. Ми, бібліотекарі, - щасливі від того, що маємо власного чарівника!".

Кіндійці вже знову чекають на нові цікаві душевні зустрічі. Особливі сподівання покладають на День селища, що традиційно, за підтримки Юрія Рожкова проходить у вересні.

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів