Співаковський подякував херсонським вогнеборцям

Народний депутат Олександр Співаковський с дружиною подякували рятівникам з Головного управління ДСНС в Херсонській області за професійну роботу під час гасіння пожежі в їх будинку

...Давно помітив: вдячність чомусь не надто красномовна. Завжди якось бракне слів, щоб висловити все те, про що говорять твої душа і серце. А як знайти потрібні слова, аби подякувати не за дріб'язкову послугу чи подарунок, а про врятоване життя і майно?

Мав можливість від імені всієї своєї родини висловити безмежну вдячність вогнеборцям, які в ніч з 24 на 25 червня мужньо і професійно рятували наш будинок від пожежі.

Спеціально приїхав до Головного управління ДСНС в Херсонській області, щоб сказати ці слова особисто, дивлячись в очі цим відважним хлопцям.

А ще - міцно потиснути своїм рятувальникам руки і висловити щире захоплення їх відвагою і вмінням професійно і холоднокровно діяти в найгарячіших ситуаціях. Дякую!, - висловив свою вдячність і повагу Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів