На Херсонщині знову виявили "африканську чуму"

У минулу п'ятницю, 13 липня, в селі Кізомис Білозерського району, за результатами досліджень біологічного матеріалу,в одному із селянських господарств виявлено африканську чуму свиней.

На засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Білозерської РДА розроблено план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканськох чуми свиней на території Білозерського району.

На даний час для Станіславської ОТГ немає підстав для занепокоєння та паніки. Але треба бути пильними. Одне село ОТГ - Софіївка - знаходиться в зоні нагляду. У зв'язку з цим сільська рада з депутатами села проводить перепис свиногосподарств для встановлення належного контролю над ситуацією.

Станіславська сільська об'єднана територіальна громада

P.S. В разі виявлення хвороби або смерті свиней негайно телефонуйте по вказаним на фото нижче телефонам ветеринарної служби та ветеринарним лікарям що обслуговують громаду, або звертайтесь до сільської ради.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів