Спортивні традиції Херсонщини відомі далеко за її межами

Таврійська земля підготувала 10 олімпійських чемпіонів, багато призерів олімпіад, переможців світових і європейських змагань,які принесли славу і визнання української нації.

Тому у рамках візиту на Херсонщину парламентарі від бюджетного комітету ВРУ відвідали комплексну дитячу-юнацьку спортивну школу у Херсоні, та привітали учасників турніру з футболу серед команд школярів, команд учасників бойових дій та військовослужбовців на призи Херсонської обласної федерації футболу.

Зокрема, голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, президент Федерації футболу України Андрій Павелко виловив вдячність українським воїнам, які захищають країну від ворожої агресії, та про анонсував будівництво стадіону зі штучним покриттям для команди Таврія Сімферополь, що зараз перебуває у Бериславі:

«На цьому стадіоні зросте покоління переможців. Завдяки такому будівництву ми залучимо більше дітей до занять спортом. Саме цей приклад Херсонської області я наводив на Конгресі.

До появи стадіону зі штучним покриттям, на Освіті займалося 170 дітей, а сьогодні – більше 700. Це є показник того, що необхідно продовжувати будувати такі об'єкти. Херсонщина благодатна футбольна земля і ми з задоволенням будемо підтримувати всі ініціативи для розвитку спортивної інфраструктури», - пообіцяв Андрій Павелко

Голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету подякував народним депутатам та особисто голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву за сприяння розвитку української спортивної культури. «Дякую Андрію Гордєєву за розвиток спортивної інфраструктури на Херсонщині!» - сказав голова ФФУ.

Також Андрій Павелко вручив кубок жіночій команді «Восход» (Стара Маячка), яка перемогла у Чемпіонаті України в Першій лізі і тим самим завоювала право участі у Вищій лізі наступного року.

По завершенні урочистостей Андрій Гордєєв та Андрій Павелко вручили нагороди і футбольні м'ячі учасникам турніру.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів