У херсонців по телефону вимагають благодійність

З розвитком технологій з'являється все більше людей, які використовують їх не задля доброї справи.Деякі шахраї активно використовують Інтернет і мобільний зв'язок для відбирання грошей у населення.

Уже стала класичною схема: посеред ночі лунає дзвінок з незнайомого номера, і голос в слухавці просить маму про допомогу. Збив людину, побився, не віддав борги - варіантів, для чого потрібна допомога, сила-силенна.

Розгублені люди перераховують злочинцям гроші, і лише потім вирішуються зателефонувати дітям. А діти мирно сплять і нічого про свої «пригоди» не знають.

Тепер же у шахраїв з'явився черговий сценарій. А піддослідним став мешканець Херсона Дмитро.

Він був на роботі, працював з документами. Аж раптом задзвонив мобільний, висвітився незнайомий номер. На тому кінці лінії чоловічий голос, без привітання і називання імені, жалібним голосом почав просити допомогти хворій дитині.

За його словами, у 3-річної дівчинки складна форма раку. А лікування дороговартісне, батьки самі не справляються. Просить перерахувати на банківську картку, увага, 2500 грн. Не скільки зможете, а конкретну суму.

На логічне питання Дмитра «Чому саме стільки?», голос у слухавці знову почав розповідати про страшний діагноз дитини і називати незрозумілі медичні терміни.

Дмитро спробував запитати, а звідки взагалі у незнайомця взявся його номер мобільного телефону. Але знов почув медичну лекцію. Тоді Дмитро просто поклав слухавку.

А за кілька хвилин набрав той самий номер. І він вже не обслуговувався ...

Олена ПІМЕНОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів