Дестабілізація на Херсонщині не пройде!

Не будемо радувати Путіна і не дозволимо сіяти хаос у наших домівках, закликав сьогодні, 6 липня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв,який вийшов до учасників мітингу біля будівлі ОДА.

Херсон - це Україна! І підтвердженням цього є подія 2014 року, коли на центральну площу міста прийшли тисячі людей, щоб присікти будь-які зазіхання агресора на херсонську українську землю.

Але історія повторюється. Сьогодні знову хочуть посіяти розбрат серед мирного населення. Та ми не допустимо цього!

Мені відомо, що провокатори намагалися зібрати бійців з усієї України, використовуючи при цьому брехню. Між тим, сьогодні 22 військові організації, які існують на Херсонщині та бачать наші проблеми, прийшли підтримати та проявили свою мудрість.

Дякую справжнім патріотам, учасникам бойових дій, побратимам, які знаючи ціну миру, не ведуться на провокації.

Дякую їм за сміливість висловити свою чітку позицію по відношенню до російських окупантів та їхніх посіпак.

Звертаюся до населення. Не ведіться на брехню, емоції. На Херсонщині є проблемні питання, та їх вирішення лежить винятково у конструктивній площині. На разі відбувається діалог на різних рівнях з владою, щоб сприяти вирішенню будь-яких соціально-економічних питань регіону.

Ми не можемо ставити під загрозу мир у нашій області, - закликав Андрій ГОРДЄЄВ.

Вдячний ЗМІ за підтримку, об'єктивне висвітлення події та за те, що у цих інформаційних гібридних проявах знайшли істину. Слава Україні!

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів