Значима подія для майбутнього Херсонщини

Сьогодні, 5 липня відбулися важливі події, які здатні змінити майбутнє Херсонщини та всієї України, - повідомив народний депутат Олександр Співаковський:

В одній зі своїх промов венчурний інвестор із Кремнієвої долини, один з перших працівників компанії Apple Computer Гай Кавасакі якось зауважив: "Що ви повинні зробити - так це створити чудовий продукт або сервіс з метою змінити світ. Якщо ви зробите це, ви можете стати легендою".

Так і сьогоднішні учасники та випускники Української мережі стартап Шкіл "Sikorsky Challenge", на моє глибоке переконання, є саме тими людьми, хто створює інноваційні продукти, які здатні змінити світ.

Беззаперечно, велика заслуга в цьому ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Михайло Захарович Згуровський та його потужної команди.

Завдяки таким проектам, як стартап-школи та фестиваль інноваційних проектів "Sikorsky Challenge" народжуються нові легендарні постаті в українській технічній науці.

І я мав чудову нагоду сьогодні привітати випускників Української мережі стартап Шкіл 2018 року.

Сьогодні відбулась ще одна доволі значима подія! Я радий повідомити вам, що між Херсонським державним університетом та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» було підписано двосторонню угоду про співробітництво!

Окрім того, було підписано ще одну тристоронню угоду про співробітництво між Херсонський державний університет, КПИ им. Игоря Сикорского та Науковим парком "Київська Політехніка"!

Розпочинаємо роботу по відкриттю стартап школи "Sikorsky Challenge" на базі Херсонського державного університету!, - радісно повідомив Олександр Співаковський.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів