У херсонській бібліотеці спілкувалися з «історією»

Недооцінити значення газет кінця XIX століття просто неможливо.

У той час, коли не були доступні сучасні радіо, телебачення та Інтернет, саме друковані видання одноосібно брали на себе роль розповсюдження інформації, культурно-естетичного виховання населення та його зацікавлення у навколишніх подіях.

Переконатися в цьому змогли присутні на заході «Скарбничка краєзнавчих раритетів», який відбувся 4 липня у відділі краєзнавства.

Під час знайомства з херсонською пресою гості мали змогу доторкнутися до історії.

Всі присутні дізналися, про що писали журналісти того часу, і порівняли рекламні оголошення кінця XIX століття з сучасними.

Зацікавлення викликала «Херсонская газета Копейка», на сторінках якої розміщуються кокетливі рекламні гравюри для заохочення читачів до красивого життя. А саме, дорогого модного одягу, «трояндового кришталевого» мила, найсмачнішого, за переконанням рекламодавця, какао та ін.

У фінальній частині зустрічі наші гості отримали унікальну можливість погортати сторінки видань, яким вже понад сто років.

lib.kherson.ua

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів