Про актуальні питання життєдіяльності Скадовська

Йшлося на розширеній апаратній нараді виконкому Скадовської міської ради. Секретар міської ради Сокольчук О.М. визначив нагальні завданнядля забезпечення життєдіяльності міста, надав поточні доручення.

Наразі триває сезон оздоровлення у дошкільних закладах міста. Про нагальні питання говорили представники садочків міста, обговорювали питання розміщення дітей на час часткового закриття міських закладів.

Секретар міської ради Олег Сокольчук нагадав про необхідність формування бюджетних запитів на наступний рік, надав доручення випробувати твердотопаливний котел, що у яслах-садку "Червона шапочка" для можливої економії під час сезону опалення.

Також Олег Миколайович зазначив, що дошкільні заклади дофінансовано до кінця року, але режим економії має працювати постійно.

Комунальні служби ЖКГ у ході наради звітували про ремонт міських зупинок, контроль роботи системи водовідведення. Сокольчук О.М. зауважив на необхідності проведення дренажу по вул. Морській, документи було розроблено ще у 2013 році, також щотижня надаватиметься звіт посправлянню курортного збору, контроль по його сплаті буде проводити комісія разом зі службовцями Державної служби охорони.

Серед актуальних для Скадовська питань обговорювалися також:

— контроль за веденням стихійної торгівлі;
— робота вуличного освітлення;
— проведення рейдів на пляжах та міській набережній;
— контроль роботи міських парковок;
— підготовка до чергової сесії міської ради, яка попередньо призначена на 3 серпня;
— контроль збору стоків у напрямку м. Цукур, с. Красне;
— робота по стерилізації безпритульних собак;
— робота адмінкомісії виконавчого комітету по незаконним будівництвам, та благоустрою міста.

Скадовська міська рада

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів