Мангер про яскравий приклад відродження Херсонщини

Сьогодні, 23 червня, свій робочий день голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер розпочав з візиту до міста Скадовськ.

Привід для поїздки більш ніж значущий: відкриття злітно-посадочного майданчика «Скадовськ». Багато років поспіль аероклуб було занедбано, а майно його стало непридатним.

Але більше року тому Херсонська обласна рада прийняла рішення повернути області даний об'єкт – і от урочисте відкриття. Наразі в клубі займаються кілька десятків чоловік віком від 17 років.

З вітальними словами до КЗ «Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб» Херсонської обласної ради звернувся голова ХОДА Андрій Гордєєв та місцеве керівництво.

В свою чергу Владислав Мангер зазначив: «Сьогодні ми бачимо яскравий приклад тому, як починається відродження. Півтора роки тому, коли ми почали відроджувати наш аероклуб і гучно заявили про те, що тут відновляться польоти й навчання стрибкам із парашутом, нам ніхто не вірив.

Але зараз ми відзначаємо відкриття майданчика аероклубу – і це, дійсно, знакова подія. Ще багато чого тут треба зробити, а я радий, що депутати обласної ради майже одностайно підтримують цю ідею», - запевнив голова Херсонської обласної ради.

Після офіційної частини на глядачів та гостей чекали виставка зброї та техніки, стрибки із парашутом не тільки починаючих спортсменів, а й майстрів.

Херсонська обласна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон