У ХДУ проходить триденний семінар для педагогів з "Громадянської освіти"

Інтегрований курс «Громадянська освіта» викладається у старших класах. Читають його, в більшості, вчителі історії та правознавства.

У Центрі післядипломної освіти Херсонського державного університету протягом трьох днів відбувається навчально-методичний семінар для вчителів за темою «Формування громадянської компетентності. Особистість та її ідентичність».

У семінарі беруть участь 20 вчителів «Громадянської освіти» загальноосвітніх шкіл м. Херсона.

На відкритті учасників привітали завідувачка Центру післядипломної освіти ХДУ Людмила Пермінова та проректор з міжнародних зв'язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій ХДУ Оксана Лаврикова.


Курс «Громадянська освіта» спрямований на формування у школярів, які незабаром будуватимуть самостійне життя, громадянської ідентичності, здатності й готовності до усвідомленого вибору шляхом критичного аналізу різних можливостей та варіантів, активної участі в суспільних процесах, здатності до життя й діяльності у правовій демократичній державі.

Протягом трьох днів науковці та педагоги-практики обговорюватимуть методику формування ідентичності старшокласників, виховання у них національної свідомості й громадянської позиції.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон