У Скадовську відпочивають гості з міста-побратима

Наприкінці травня поточного року до Скадовська прибула група школярів із міста-побратима Золочева для участі у ІІ пришкільному мовному таборіденного перебування ОЗСНВК "Академічна гімназія" FRIENDSHIP.

Секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук, який доклав немало зусиль, щоб відпочинок гостей пройшов незабутньо, привітав учасників табору та разом з директором Академічної гімназії Ганною Соценко урочисто оголосили про старт табору "Fest Day".

З нагоди Дня захисту дітей "Children"s Day" та забезпечення організації відпочинку, оздоровлення школярів у рамках взаємного обміну делегаціями між містами-партнерами Скадовськ — Золочів, дякуючи співпраці із заступником директора з навчально-виховної роботи ОЗСНВК "Академічна гімназія" Мавріді Тетяною Юріївною, секретарем виконавчого комітету міської ради Козел Лілією Вікторівною було розроблено та проведено ряд цікавих екскурсій для гостей міста та скадовчан, які приймають у своїх родинах шановних гостей.

Так, юних туристів — знавців англійської мови 1 червня радо стрічало місто Гола Пристань, де діти переглянули святковий концерт, прогулялися Набережною та почесно, під аплодисменти відправились до Зелених Хуторів Таврії, там їх особисто зустрічав засновник Хуторів Долинко Олександр Володимирович та екскурсоводи, частуючи с віжоспеченим хлібом-сіллю, за давньою українською традицією.

Потім школярі побували у дельфінарії "Акварель", залишивши незабутні враження від чудового виступу дельфінів, морського котика, за що велика подяка Шурепову Олексію Андрійовичу. Також, дякуючи директору та спеціалістам Скадовського краєзнавчого музею Смирновій Любов Юріївні було проведено цікаву екскурсію музеєм, де діти дізнались багато цікавого про Скадовськ та видатних скадовчан, флору і фауну острова та Джарилгацької затоки.

Діти засмагали, купались та подорожували островом Джарилгач, де, лише ступивши на теплий пісок всіх привітно зустріла Знахаренко Лариса Василівна.

З нетерпінням чекають діти наступних вихідних та нових, незабутніх вражень, бо мандрівки ще продовжуватимуться до заповідника Асканія Нова та с.м.т. Лазурне!

Скадовська міська рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон