Обласні депутати хочуть змінити керівника Держгеокадастру Херсонщини

Відповідний проект рішення зареєстрований на офіційному сайті Херсонської облради.

У документі викладений текст звернення депутатів до Кабінету міністрів.

У чому ж претензії? З 15 жовтня 2014 року запроваджено обов'язкове врахування позиції органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

Як сказано в документі «Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області вибірково застосовує ці вимоги. З інших питань взаємодія Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області з органами місцевого самоврядування також є незадовільною».

У переліку претензій до обласного геокадастру значиться: ненадання відповідей на листи в установлений законодавством порядку, порушення вимог щодо обов'язковості рішень органів місцевого самоврядування, ігнорування затвердженої в установленому порядку документації із землеустрою, затягування процесу актуалізації Індексних кадастрових карт та допущення формального, поверхневого підходу до вирішення питань місцевого та регіонального значення у сфері земельних правовідносин. Невирішення питання створення громадських пасовищ також не влаштовує депутатів облради. Як і якість обслуговування громадян і підприємств.

«Результатом діяльність Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області під керівництвом Шапрана Ігоря Анатолійовича є соціальна напруга та недовіра до влади», - сказано в проекті рішення.

Тому депутати облради просять у Кабміну втрутитися в ситуацію, спрямувати та скоординувати діяльність, направлену на зміну керівного складу Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області «для зміцнення авторитету цієї інституції державної служби в регіоні».

Окрім цього, під час засідання сесії обласної ради народним обранцям пропонують рекомендувати Голові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру провести службове розслідування стосовно начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігоря Шапрана та розпочати відповідне дисциплінарне провадження.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів