Олександр Співаковський: Ці випускники творитимуть нову історію України

Олександр Співаковський 1978 року розпочав свою трудову біографію педагога у Херсонській середній школі-інтернаті, анині це Херсонський ліцей обласної ради. Тож вчора, 25 травня з великою радістю та ноткою ностальгії взяв участь у святі Останнього дзвоника у ліцеї.

Багато талановитих випускників отримали грамоти за перемоги у різноманітних конкурсах та олімпіадах. У нас зростає розумна і перспективна молодь, про це думав, спілкуючись з Президентським стипендіатом, неодноразовою переможницею Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій Діаною Петроченко.

Саме за точними науками майбутнє, тож завдяки цій талановитій молоді Україна має великі перспективи. Радує те, що в ліцеї є різні профілі навчання, фактично тут вже закладений фундамент нової української школи згідно з Законом України «Про освіту», який був прийнятий у березні 2017 року. Ці випускники творитимуть нову історію України - успішної країни з інноваційною економікою.

Я вірю в це! Куди б ви не поїхали, пам'ятайте, що ваша маленька батьківщина - Херсонщина. Повертайтеся туди, де ваше коріння, бо ніхто, окрім вас, не збудує майбутнє у нашому місті. Хай щастить у дорослому житті, яке сьогодні для вас розпочалося!, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів