Олена Урсуленко: Любіть, пам’ятайте свою школу, своїх вчителів

Такими словами привітала сьогодні 25 травня учнів шкіл секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

За інформацією управління освіти міськради, цього року у освітніх закладах Херсона навчались 32 тисячі учнів, 2 900 закінчили 9 клас. Цього року в Україні – найменша кількість випускників 11 класів через демографічну яму початку 2000-х – близько 200 тисяч.

У Херсоні залишають стіни школи з атестатом про середню освіту 1 600 юнаків і дівчат.

Колектив кожного навчального закладу підбиває підсумки навчального року на святі Останнього дзвоника. Перш за все, нагороджує вчителів та учнів, які досягли успіхів у різних сферах діяльності.

Учні Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова щороку посідають призові місця на предметних олімпіадах та обласних, всеукраїнських конкурсах.

Сьогодні колектив Херсонської школи-родини №39 відсвяткував ювілей – 50-річчя заснування навчального закладу.

Із закінченням навчального року колективи обох шкіл привітала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко:

«Я в першу чергу хочу подякувати усім вчителям за знання, професіоналізм, за щиру душу! Я хочу окремо подякувати всім батькам. Протягом року ви допомагали дітям виконувати усі завдання, як творчі, так і навчальні, заради їхнього майбутнього! Дорогі випускники, у школі ви отримали базу знань, яка буде завжди з вами і стане фундаментом майбутньої професії, самостійного життя. Я бажаю вам, щоб всі ваші мрії здійснювалися. Любіть, пам'ятайте свою школу, своїх вчителів. Всіх зі святом!».

Секретар міськради вручила подяки міської ради обом педагогічним колективам за активну участь у загальноміських виховних заходах, які проводять управління освіти та культури.

Український Південь

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів