Херсонські аудитори підвищують кваліфікацію

Зокрема, аудитори Херсонщини беруть участь у тематичних навчальних заняттях і всім колективом, і в галузевих підрозділах Управління.

Крім того, державні службовці вдосконалюють свій рівень професійної компетентності, користуючись онлайн-курсами платформи Prometheus.

Приміром, аудитори отримали персональні сертифікати з напрямів: «Конфлікт інтересів: треба знати!», «Боротьба з корупцією», «Бухгалтерський облік», «Економіка для всіх» та ін.

Продовжується вдосконалення англомовного рівня знань серед державних аудиторів за допомогою соціального інноваційного проекту Lingva Skills.

Також представлено фахові інтереси юридичної служби Управління у круглому столі, організованому зусиллями Херсонського окружного адміністративного суду за темою: «Новели Кодексу адміністративного судочинства України. Актуальні питання».

Лише у I-ому кварталі 2018 року:

- проведено 3 загальних заняття профільного характеру в структурних підрозділах Управління - 66;

- підвищили свій рівень професійної компетентності 36 державних службовців за масовими відкритими онлайн-курсами платформи Prometheus;

- брали участь у соціальному інноваційному проекті Lingva Skills понад 20 державних службовців.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби
в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів