При Херсонській облраді з’явиться Наукова рада

Подібний проект рішення опублікували на офіційному сайті відомства.

Що це буде за орган? Формуватись він буде головою Херсонської обласної ради з числа наукового та науково-педагогічного складу за пропозиціями керівників вищих закладів освіти області та постійних комісій облради.

До складу Наукової ради будуть входити: голова Херсонської обласної ради, голова Наукової ради - голова Президії, члени Президії із числа керівників вищих закладів освіти та інших науковців Херсонщини, керівники секцій Наукової ради та її секретар.

Чим саме подібний орган буде займатись? Як сказано в документі, головними завданнями Наукової ради є обговорення проектів рішень обласної ради при вирішенні соціально-економічних і культурно-освітніх проблем, забезпечення належного рівня відбору та підвищення ефективності виконання та впровадження наукових проектів і робіт.

Члени Наукової ради будуть зобов'язані готувати та подавати на погодження кандидатури вчених, молодих науковців на здобуття премій та грантів державного і регіонального рівнів, розглядати ініціативи науковців області, вносити пропозиції щодо їх підтримки, визначати наукові проблеми, спрямовані на зростання економічного потенціалу області, враховуючи новітні досягнення науки та техніки, власні творчі напрацювання.

Наукова рада буде поділятись на 9 секцій, відповідно до кількості постійних комісій Херсонської обласної ради.

Збиратись цей консультативно-дорадчий орган має не рідше одного разу в квартал. А припиняти своє існування він буде за рішенням обласної ради.

Олена ПІМЕНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів