Херсонцям працевлаштуватися закордоном стане ще легше

Слідом за Польщею в'їзд для працівників з України вирішили спростити і у Чехії.

Стало відомо, що Міністерство праці та соціальних справ Чеської Республіки готує нову програму відповідно до якої процес працевлаштування українців у Чехії буде суттєво прискореним.

Як заявила глава чеського відомства Ярослава Нємцова просто зараз у Чехії кількість вільних робочих місць досягла рекордного числа – 260 тисяч. Там у першу чергу потрібні медичні сестри, працівники соціальної сфери, а також робочі середньої технічної кваліфікації та будівельники.

Пані міністерша, яка минулого тижня була в Україні і побувала у посольстві Чехії в Києві та в генеральному консульстві у Львові, за мету ставила питання щодо спрощення і прискорення процедури оформлення дозволу на роботу для наших громадян.

Кількість українців які отримають право на роботу в Чехії на два роки повинно зрости ще на 19 600 осіб. Відомо, що зараз там працює понад 70 тисяч громадян України.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів