Херсонський губернатор побажав глядачам шквалу емоцій, а акторам – втілення творчих задумів

Щороку у травні Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша збирає найкращі колективи з усього світу для участі в Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

У цей час Херсон перетворюється на один з мистецьких центрів. Дійство та карнавал емоцій спонукають глядачів до зміни настрою, смаку, виходу із зони комфорту та надихають на рішучі зміни на краще. І так було 19 років поспіль. А вже цьогоріч фестивалю виповнюється 20 років!

Я вітаю усіх з відкриттям ювілейного ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», який відбудеться не лише на Херсонщині, а й у сусідній Миколаївщині.

До нас завітають актори з Туреччини, Німеччини, Угорщини, Польщі, Білорусі та багатьох інших країн. До того ж організатори обіцяють аж 20 фестивальних майданчиків, серед яких Палац молоді та студентів, набережна, вулиця Суворова і навіть один із храмів міста. Тому готуйтеся – буде цікаво!

Дякую заслуженому діячу мистецтв України, народному артисту України, генеральному директорові – художньому керівникові Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Олександру Книзі за те, що незважаючи на скрутні часи, розвиває театр, активно впроваджує нові проекти, шукає нестандартні форми подачі матеріалу та захоплює глядачів інноваційними постановками.

Велика вдячність й адміністрації закладу, всьому творчому колективу за збереження та примноження кращих театральних традицій, а також за самовіддане служіння Мельпомені.

У ці чудові театральні дні бажаю глядачам шквалу емоцій, а акторам – втілення творчих задумів! Хай завжди вам усміхається доля! Творіть та змінюйте світ на краще!, - побажав голова Херсонської ОДА Андрій ГОРДЄЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів