Співаковський: Ухвалення закону щодо інтелектуальної власності виведе Україну з правового колапсу

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковськийзаявив Погоджувальній раді лідерів парламентських фракцій та голів комітетів про готовість до розгляду у другому читанні проекту закону «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» (реєстраційний номер 7466) та закликав підтримати цей документ у сесійній залі.

«Комітет завершив роботу над проектом закону 7466. Кожен народний депутат має можливість ознайомитися з текстом документу, який винесено на друг читання. 15 квітня у газеті «Голос України» буде надрукована стаття, яка повністю роз'яснює всі позиції цього законопроекту.

Дуже прошу всіх з розумінням поставитися до того, що ухвалення цього закону виведе Україну з правового колапсу, який ми маємо у сфері управління майновими правами людей, які створюють інтелектуальну власність», – заявив Олександр Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів