Херсонська «Історія з елеватором»

Вже понад рік, як команда народного депутата Олександра Співаковського стала на захист мешканців Монастирської Слободи, що у Херсоні.

Ця ситуація добре відома багатьом, та все ж нагадаю. Городяни потерпають від цілодобово працюючого елеватора, який побудований у безпосередній близькості від їх будинків.

Вночі гуркіт, вдень немає чим дихати...

Коли самотужки знайти управу на власника елеватора мешканцям Слобідки не вдалося, вони звернулися за допомогою до мене. І от вже понад рік юристи з нашої команди ходять по інстанціях, вперто шукаючи справедливості.

Херсонська "історія з елеватором" розглядалася навіть у парламенті, на засіданні Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

І хоча накопичилася вже чималої ваги тека з відписками, здаватися не збираюся, бо у людей дійсно біда! От щойно отримав ще одну, тепер — від Держспоживслужби. Доволі розлогий лист (паперу не пошкодували), але в ньому перекручені майже всі факти (чи не навмисно, бува?), що наводить на певні думки.

Особливо потішило, що у Держспоживслужбі нас намагаються переконати, що мешканка одного з будинків нібито давала свою згоду на будівництво елеватора, і навіть називають дату - 13.05.2018 року. Тобто, наступної неділі...
Та справа в тому, що згоду вона давала на будівництво складів (саме так було вказано в передпроектній документації), та й відбувалося це 10 років тому.

Так званий "ексцес виконавця" відкидаю одразу, бо це найбільш невинна з тих помилок та неточностей, що містяться у відповіді державного (!) наглядового органу. Що взагалі ставить під сумнів сам факт бодай поверхневого розгляду цієї справи. Не виключаю, що й навмисно.

А тому вважаю за необхідне звернутися до Генерального прокурора України Юрія Луценка стосовно неналежного виконання Держспоживслужбою покладених на неї повноважень. Бо коли влада неспроможна захистити права звичайних громадян, чи варто дивуватися, що вона починає втрачати довіру до себе?, - задає риторичне питання Олександр Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів