Упродовж двох років в Олешківському районі змінилось аж 4 керівники

Рада Олешківського району Херсонщини відома тим, що тут впродовж двох років змінилося аж чотири керівники.

Та, схоже, тепер починається новий тур "кадрової кадрилі". На сесії райради 20 депутатів із 32 висловили недовіру тепер уже голові Олешківської РДА Олені Кравченко-Скалозуб.

Її звинувачують у незаконному втручанні під час призначення керівника місцевої установи, а також у недостатньому контролі за використанням 3,2 мільйона гривень бюджетних коштів під час реконструкції будівлі дитсадка у селі Козачі Лагері.

Натомість сама голова РДА нагадує депутатам, що визначати факт зловживань із бюджетними коштами має аудиторська перевірка, якої не було. А кандидати у керівники бюджетних установ повинні мати досвід роботи й профільну освіту.

Відтак, у бліц-інтерв'ю для власкора "Голосу України" Олена Кравченко-Скалозуб повідомила, що рішення райради оскаржуватиме в суді. Не виключає і позов про захист честі та ділової репутації до особливо активних опонентів.

На Херсонщині це вже друга подібна історія. Ще торік депутати Скадовської райради висловили недовіру тамтешньому голові райдержадміністрації Віктору Турику.

Він всі висловлені йому претензії відхилив, і також подав до районного суду позов про визнання рішення райради ухваленим із порушеннями закону. Процес в апеляційній інстанції Віктор Турик програв, та указу глави держави про його звільнення немає і досі.

От і мешканці Олешківського району переконані, що недовіра, висловлена голові Олешківської РДА більшістю депутатського корпусу їхньої райради, також не матиме жодних наслідків. Окрім, хіба що, судової тяганини.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів