Молодь повинна залишатися жити і працювати на рідній землі

Олександр Співаковський прочитав для своїх студентів, магістрантів спеціальностей Інженерія програмного забезпечення та Комп'ютерні науки, лекцію за темою "Управління ІТ".

Вона була відкритою, тому прийти послухати могли всі, хто бажав. Обговорювали питання управління ключовими активами ІТ-компаній та освітніх закладів, намагалися розібратися у відмінностях між управлінням та менеджментом, вибудовували стратегію розвитку університету через реорганізацію бізнес-процесів тощо.

Все нібито, як завжди. Звичайна лекція. Але як же я ціную ці рідкі тепер, але такі прекрасні і мотивуючі хвилини спілкування з молоддю! Вони надихають мене вірою у майбутнє. Дивишся в ці допитливі, розумні очі і розумієш — росте зміна, наступає на п'ятки.

Креативні, сміливі у судженнях, ці хлопці та дівчата зараз просто горять бажанням змінити цей світ на краще. І як же важливо зараз дати їм гарні знання і створити такі умови, щоб вони змогли в повній мірі реалізувати себе тут, в Україні, на Херсонщині.

Це має стати надзавданням для всієї владної вертикалі і бізнесу. Молодь повинна залишатися жити і працювати на рідній землі. Тільки так!, - впевнений Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів