У Херсоні Юрій Андрухович презентує новий роман

Беззаперечно, що ХХ міжнародний фестиваль «Мельпомена Таврії» - подія всесвітнього масштабу, яка невдовзі сколихне культурне середовище не лише нашої країни.

Адже насичена програма, яку нещодавно презентували організатори дуже розмаїта. Окрім величезної кількості вистав, які невдовзі побачить Херсон, на фестивалі буде низка зустрічей, майстер-класів, концертних виступів тощо.

Нещодавно стало відомо, що на фестиваль завітає український поет, прозаїк, перекладач, есеїст Юрій Андрухович: 24-го травня о 16.00 у туристичній кав'ярні «ХерсON» відбудеться презентація його нового роману «Коханці Юстиції».

Писати «Коханців Юстиції» Юрій Андрухович почав 27 років тому, навіть не знаючи про те, що це буде роман і що він саме так називатиметься.

"І щоб він мені врешті написався, – каже автор, – я мусив кілька разів ставати іншою людиною. Я не вигадував цих історій: вони самі мене знаходили, а я лише доповнював їх вірогідними деталями.

Хотілося створити густо-насичений і в той же час абсолютно захопливий текст, від якого читачеві дуже нелегко відірватися".

«Коханці Юстиції» – це параісторичний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об'єднуються в художню цілість.

Еліза СОЛОДКА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів