Що робив Єгор Соболєв у Херсоні

Як відомо, народний депутат України від «Самопомочі» Єгор Соболєв 7 травня відвідав Херсон з робочою поїздкою.

Що ж відомий нардеп робив у Херсоні?

Його начинений подіями день був відзначений кількома важливими зустрічами, а головне – спілкуванням з людьми. За день Соболєв встиг і зустрітись із кількома ініціативними групами, які націлені на вирішення важливих та суперечливих питань, і поспілкуватись зі студентами, і провести загальну зустріч з херсонцями.

Скандальна спроба забудови

Найбільш яскравою була зустріч із мешканцями багатоповерхівок у центрі Херсона, у дворі яких вже понад рік намагаються збудувати багатоквартирний будинок. Ситуація набула чималого розголосу та резонансу і відома в Херсоні під назвою "Московська, 5″: саме мешканці будинку за цією адресою одними із перших здійняли галас.

Справа у тому, що намагання збудувати багатоквартирний будинок суперечать і правилам протипожежної безпеки (в разі пожежі машина не зможе заїхати вузькими вуличками), і іншим нормам будівництва. Мешканці побоюються за цілісність своїх квартир.

На зустріч із Єгором Соболєвим прийшли понад 30 мешканців будинків навколо території, де планується забудова. І це посеред робочого дня у шалену херсонську спеку. Отже, мешканці дійсно небайдужі і хочуть вирішити проблему.

Єгор Соболєв, вивчивши питання, наголосив: "Ми повністю на вашому боці: як херсонська команда "Самопомочі", так і я, як народний депутат. Все, що від мене залежить, я готовий зробити. Від вас я дуже прошу ініціативи та невпинного відстоювання своїх прав.

Продовжуйте відвідувати сесії міської ради та депутатські комісії. Доки ви це робите, питання "не проходить" і землю не можуть відвести під забудову. Ситуація наразі на вашому боці: землю не відвели. Зі свого боку, ми разом із місцевою командою "Самопомочі" зробимо все, що в наших силах, аби відстояти ваші інтереси у законодавчому руслі".

Мешканці будинків явно були задоволені, а херсонська команда "Самопомочі" продовжує допомагати мешканцям Херсона у відстоюванні своїх прав.

Зустрічі депутата

Доволі цікавою була зустріч зі студентами ХДУ. Понад 60 студентів із захопленням слухали історію власного успіху депутата Верховної ради, який пройшов складний шлях, наповнений поразками і перемогами.

Найбільш цікавими були порівняння способів мислення українців та, наприклад, американців у виконанні Єгора Соболєва, а також настанови Народного депутата для здійснення власної мрії: "Коли кажуть що мрією неможна ділитися, то це вже часткове кодування на поразку: бо не вийде".

Окремо зауважив Єгор Соболєв на тому, що для того, аби щось змінити, необхідно діяти. Він навів приклад із власного журналістського досвіду: "Якщо наші статті, як журналістів-розслідувачів, не мають результату, треба іти і робити самому. А далі – іти в політику".

Протягом дня Єгор Соболєв зустрівся іще з кількома ініціативними групами Херсона та області, які поділились проблемами громад. Усі ці питання вивчає і продовжуватиме вивчати херсонська команда. Надвечір понад 100 людей зібрались в Будинку народної творчості для зустрічі із Народним депутатом.

Попри херсонську спеку, зустріч була також "гарячою". Численні запитання від херсонців та мешканців області не відпускали Єгора Соболєва близько двох годин. В цілому, зустріч завершилась на позитивній ноті, адже гості отримували необхідну інформацію із перших вуст: депутат залюбки спілкувався з людьми.

Херсонський вісник

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів