Музикантів з Херсонщини відзначили в Мелітополі

Наприкінці квітня поточного року юні херсонські музиканти побували у Мелітополі, де відбувся ювілейний ХХ Регіональний конкурс обдарованої молоді.

Організатором конкурсу є Мелітопольський державний університет ім. Богдана Хмельницького та Навчально-науковий інститут соціально-педагогічної та мистецької освіти.

Регіональний конкурс обдарованої молоді проводиться ось уже 20-ий рік з метою виявлення музично обдарованої молоді, розкриття творчої індивідуальності, виявлення якості виконавської підготовки учасників.

У конкурсі беруть участь учні дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного спрямування, музичних, культурно-освітніх та педагогічних навчальних закладів I-II рівня акредитації.

Творче змагання передбачає виступи у різних номінаціях: фортепіано, струнно-смичкові інструменти, народні інструменти, духові інструменти, естрадні інструменти, академічний вокал, естрадний та джазовий вокал, хорове диригування та хореографія.

У цьому році в конкурсі взяли участь 48 музикантів, співаків, танцюристів зі всієї України.

Показати свою майстерність та позмагатися за перемогу в Мелітополі вирішили і музиканти з Херсонської області - учні Генічеської ШЕВ, які займаються на фортепіанному та народному відділах. І недарма, адже херсонські таланти привезли додому нагороди!

Дипломи І ступеня в номінації «Фортепіано» отримали: Блінічкіна Єлизавета (викладач Сузанська Н.В.), Сергеєва Ірина (викладач Лебедєва Є.Г.).

Дипломами ІІ ступеня журі нагородило: Дьомкіна Артемія (баян) (викладач Сергєєва Валентина Петрівна) та Садовнікова Юрія (гітара) (викладач Сергєєва Валентина Петрівна).

Диплом ІІІ ступеня здобув Дмитро Каунов (викладач Козачок О.Р.).

Вітаємо юних музикантів та бажаємо їм натхнення та успіхів!

Наталя РОЖКОВАН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів