В ХДУ відбулася соціально-патріотична акція «Ми пам’ятаємо»

Вже четвертий рік поспіль напередодні пам'ятних днів спільнота нашого навчального закладу вшановує ветеранів – тих, хто пройшов стежками Другої світової війни, тих, хто пішов із життя, залишивши у пам'яті нащадків взірець патріотизму і тих, хто боронить її сьогодні.

Організаторами соціально-патріотичної акції виступили ректорат та профспілкова організація співробітників Херсонського державного університету.

На урочистий захід з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Дня пам'яті та примирення завітали учасники та ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій у гарячих точках й АТО, діти війни та ветерани праці.

Відкрив урочистості народний депутат України, новообраний ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Він зазначив, що Україна завжди боролась за свою незалежність. І під час Другої світової війни, коли мільйони українців гинули, захищаючи свою Батьківщину. І сьогодні, під час захоплення частини територій України, де наші хлопці та дівчата віддають своє життя за те, щоб Україна була вільною державою.

І додав: «Тільки той, хто пам'ятає свою історію, і цінує тих, хто захищав і боронив свою Батьківщину, має майбутнє» – наголосив нардеп.

Щиру вдячність та пошанування мужності висловили ветеранам голова профкому Вікторія Коваль та голова ради ветеранів ХДУ Віктор Сокур.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, а також полеглих у дні боротьби за незалежність нашої держави на сході України.

У парковій зоні університету організатори акції влаштували справжній майданчик під відкритим небом та польову кухню. Де і відбулася святкова програма за участю студентів та викладачів усіх факультетів.

Для шановних гостей звучали а проникливі вокальні композиції, драматичні номери та майстерні хореографічні постановки, які, безперечно, зворушили не тільки ветеранів, а й усіх присутніх на святі.

У свою чергу, гості заходу висловили теплі слова на адресу організаторів та учасників акції.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів