«ВсеСвіт» Світлани Леонтьєвої у Херсоні

На 20-му міжнародному фестивалі «Мельпомена Таврії» відома українська телеведуча Світлана Леонтьєва вперше презентує свої картини.Сьогодні стало відомо, що виставка відкриється 17-го травня о 15.30. у фойє 2-го та 3-го поверху ХОАМДТ ім. Миколи Куліша.

Світлана Леонтьєва – заслужений журналіст України, що вже 25 років працює на провідних телевізійних каналах України. Пані Світлана має чимало нагород та відзнак: державний орден 3 ступеня «За заслуги», «Журналіст 2012 року» у загальнонаціональній програмі «Людина року», а також вона є лауреатом професійної премії «Золоте перо».

Свої перші картини Світлана Леонтьєва написала у 2015 році для благодійного аукціону на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Відтоді живопис став невід'ємною частиною її життя.

А вже у січні 2017 року відбулася перша персональна виставка робіт Світлани у філії музею «Київська картинна галерея» - мистецькому центрі «Шоколадний будиночок». Роботи художниці також експонувалися за кордоном - у посольствах України в Греції (м. Афіни) та Об'єднаних Арабських Еміратах (м. Абу-Дабі), а також в м. Барі, Італія.

У березні 2018 року картини Світлани Леонтьєвої були представлені на виставці «Тобі, Мадонно...» у Шоколадному будиночку, а у квітні - в галереї театру «Колесо» на персональній експозиції «Коло Світла».

Світлана Леонтьєва багато років співпрацює з Міжнародним театральним фестивалем «Мельпомена Таврії» та Херсонським обласним музично-драматичним театром імені Миколи Куліша.

Як автор і ведуча проекту «Театральні сезони» на Першому національному, створеного за ініціативи легендарного Богдана Ступки, Світлана зробила сім програм про Фестиваль «Мельпомена Таврії», який цьогоріч святкує своє 20-річчя! Саме під час фестивалю були записані інтерв'ю з драматургами Анатолієм Кримом, Олександром Курейчиком, Наталею Ворожбит, Тетяною Іващенко, які лягли в основу окремих програм.

Також вийшли в ефір програми про Херсонський театр імені Куліша, Луганський обласний театр з Сєвєродонецька, театри з Литви, Угорщини, Польщі; про сміливий і вдалий експеримент херсонського театру – виставу «Каліка з острова Інішмаан».

Героями авторської програми Світлани були також художній керівник театру, народний артист України Олександр Книга, народна артистка Лариса Кадирова, народна артистка Олена Галл-Савальська, режисер Сергій Павлюк та багато інших. Усього створено понад 250 «Театральні сезони».

Кілька років поспіль Світлана Леонтьєва є членом журі Фестивалю. Та цьогоріч вперше пані Світлана постане у новій іпостасі для фестивалю. Спеціально до персональної виставки «ВсеСвіт...», що пройде під час ювілейного 20-го Фестивалю, Світлана Леонтьєва започаткувала новий живописний цикл «Театр – це життя...».

Першою робою цього циклу стало полотно «Театр» із зображенням Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

Відвідати виставку зможе кожен бажаючий, що завітає на міжнародний ХХ фестиваль «Мельпомена Таврії».

Прес-служба ХОАМДТ
ім. Миколи Куліша

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів