У Скадовському порту новий керівник

Вчора, 11 квітня, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв представив нового виконуючого обов'язки директора державного підприємства «Скадовський морський торговельний порт».

Згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 6 квітня 2018 року ним став Олексій Нікішенко.

«Наша спільна робота направлена на те, щоб дати розвиток підприємству та підняти його на гідний рівень. На сьогодні задача номер один - погашення заборгованостей по заробітній платі та залучення інвесторів.

Я розраховую на співпрацю адміністрації портів, митників, прикордонників, нового керівника ДП «Скадовський морський торговельний порт» та всіх робітників. Зі сторони обласної державної адміністрації та обласної ради ми зробимо все, щоб запустити підприємство», - заявив Андрій Гордєєв.

Крім того, очільник Херсонщини зауважив, що Олексій Нікішенко призначений на випробувальний термін - 3 місяці. За цей час всі (від вищого керівництва до працівників підприємства) повинні побачити динаміку розвитку порту. За результатами цього періоду буде вирішено питання про його подальшу роботу на керівній посаді.

У свою чергу новопризначений керівник ДП «Скадовський морський торговельний порт» подякував за довіру та запевнив, що відродити порт можливо завдяки взаємодії влади та інвесторів. Також Олексій Нікішенко зазначив, що сподівається на підтримку керівництва Херсонської обласної державної адміністрації.

Херсонська ОДА

Довідково: Скадовський морський торговельний порт розташований на березі Джарилгацької затоки Чорного моря. В наявності 8 причалів загальною довжиною 1100,6 метрів.

В експлуатаційному стані знаходяться 3. У порту є 4 підйомні крани вантажопідйомністю від 5 до 21 тонни. Портовий флот складається з 3 суден. Чисельність працюючих - 54 особи.

Порт має розвинену інфраструктуру, систему енергопостачання, зручні морські підходи та може приймати судна з осадкою до 6 метрів і вантажопідйомністю до 6 тис.тонн.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів