Представники ХДУ продовжують цикл профорієнтаційних заходів на Херсонщині

Вчора, 3 квітня, представники Херсонського державного університету продовжили цикл профорієнтаційних заходів на теренах Херсонщини.Цього разу вони зустрілися з випускниками, батьками та вчителями шкіл Генічеська.

На початку заходу перед присутніми зі словами привітань виступила в.о.ректора ХДУ Наталія Тюхтенко. Вона зазначила, що наш навчальний заклад має 100-річну історію та давні традиції. «Сьогодні Херсонський державний університет – це 12 факультетів, 54 спеціальності, безліч випускників, які прославляють свою Альма-матер не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Завдяки потужному професорсько-викладацькому складу та матеріально-технічній базі студенти мають змогу реалізувати не тільки свій науковий, а й культурний та спортивний потенціал», – наголосила Н.Тюхтенко.

Також Наталя Анатоліївна побажала старшокласникам зробити правильний вибір, адже від того яку професію вони оберуть, залежить їх подальше життя та надала слово для виступу заступнику відповідального секретаря приймальної комісії ХДУ Ірині Глущенко.

У свою чергу, Ірина Іванівна ознайомила учнів з особливостями вступної кампанії-2018. Вона зупинилася на найважливіших етапах, які чекають потенційних абітурієнтів попереду – реєстрації та складанні зовнішнього незалежного тестування, подачі документів під час вступної кампанії.

А презентували 12 факультетів Херсонського державного університету цьогорічним випускникам Генічеського району декани факультетів. Кожен з них детально розповів про свій підрозділ та про наявні спеціальності. До того ж, кожен міг отримати інформацію з буклетів та особисто поспілкуватися з деканами, співробітниками та студентами вишу. Присутні у залі переглянули відеоматеріали про навчальний заклад.

І уже традиційно, на завершення зустрічі, відбулася концертна програма. Цього разу свої виступи школярам, батькам та вчителям Генічеська подарували студентка факультету іноземної філології, хореографічний дует факультету культури і мистецтв та студенти факультету фізичного виховання та спорту із вокально-хореографічним номером «Кеди».

Також під час поїздки до Генічеську відбулася зустріч керівництва ХДУ – в.о.ректора Наталією Тюхтенко та проректором з матеріально-технічного розвитку та інфраструктури Максимом Вінником – з директором Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради Лілією Піжук. У ході розмови були обговорені шляхи співпраці між двома навчальними закладами.

У межах циклу профорієнтаційних заходів представники Херсонського державного університету ще зустрінуться із цьогорічними випускниками шкіл Новотроїцька, Чаплинки та Олешків.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів